Terminarz pisemnych egzaminów maturalnych

    Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące - terminarz pisemnych egzaminów maturalnych w sesji wiosennej 2014r.

    Lp.

    Dzień egzaminu i

    godzina rozpoczęcia

    Przedmiot, sala i uczniowie zdający

    Skład Zespołu Nadzorującego

    1

    05 maja 2014r.

    (   poniedziałek )

    godzina 9:00

    Język polski - pp

    sala nr 2

    uczniowie zdający egzamin pisemny z w/w przedmiotu

    Przewodniczący: Jolanta Cielecka

    Członkowie komisji:

                       Grażyna Bryła

                       Sylwia Lewandowska

    2

    06 maja 2014r.

    ( wtorek )

    godzina 9:00

    Matematyka - pp

    sala nr 2

    uczniowie zdający egzamin pisemny z w/w przedmiotu

    Przewodniczący: Grażyna Wijatkowska

    Członkowie komisji:

                     Magdalena Baczyńska-Warżała

                       Ewelina Duda

    3

    07 maja 2014r.

    ( środa )

    godzina 9:00

    Język angielski – pp

    sala nr 2

    uczniowie zdający egzamin pisemny z w/w przedmiotu

    Przewodniczący: Iwona Gubała

    Członkowie komisji:

                       Anna Daria Sobańska          

                       Urszula Habowska

    4

    07 maja 2014r.

    ( środa )

    godzina 14:00

    Język angielski – pr

    sala nr 2

    uczniowie zdający egzamin pisemny z w/w przedmiotu

     

    Przewodniczący: Jolanta Cielecka

    Członkowie komisji:

                       Katarzyna Rychter-Jankowska

                         Sylwia Sobocka

    5

    12 maja 2014r.

    ( poniedziałek )

    godzina 9:00

    Biologia pp

    sala nr 2

    uczniowie zdający egzamin pisemny z w/w przedmiotu

     

    Przewodniczący:   Grażyna Wijatkowska  

    Członkowie komisji:

                       Grażyna Bryła

                       Joanna Obidowska-Kuczyńska

    6

    13 maja 2014r.

    ( wtorek )

    godzina 9:00

    Język niemiecki pp

    sala nr 2

    uczniowie zdający egzamin pisemny z w/w przedmiotu

     

    Przewodniczący:     Iwona Gubała

    Członkowie komisji:

                         Grażyna Bryła

                         Urszula Habowska

    7

    20 maja 2014r.

    ( wtorek )

    godzina 14:00

    Historia pp

    sala nr 2

    uczniowie zdający egzamin pisemny z w/w przedmiotu

     

    Przewodniczący:   Tomasz Świątek

    Członkowie komisji:

                         Grażyna Bryła

                   Małgorzata Wojciechowicz

    Powrót na górę